RENT A CAR

Apartamente Beloševac

Ujërat e mira, E851, Dobra Voda, Montenegro

Numri i pyetjeve: 123 Vizita: 4423

Numri i pyetjeve: 123 Vizita: 4423

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Unë marr me qira apartamente nën rrugën kryesore në një distancë prej 350 metra nga plazhi. Na dërgoni një pyetje dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur. Çmimi është i mirë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381644578785

+381643644268

Emri i pronarit

Apartmani Belosevac

Dërgo kërkesën