RENT A CAR

Apartamente DARIO

Ujërat e mira, Dubrava Ulica 113A

Numri i pyetjeve: 388 Vizita: 23657

Numri i pyetjeve: 388 Vizita: 23657

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente "DARIO" janë të vendosura në Dobri Vodi, 8 km nga Bar, në rrugën kryesore drejt Ulqinit.

Pranë, në të njëjtën rrugë ka një restorant dhe një treg.

Çdo apartament ka një kuzhinë, banjo dhe tarracë të veçantë, të pajisur plotësisht me pamje nga deti.

Apartamente kanë TV kabllor, internet Wi-Fi dhe ajer te kondicionuar. Ata janë nga plazhi 700m.

Parkimi ofrohet në oborr.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Pronar Ljiljana Drpljanin, adresa Dubrava - Ulica 113A

Telefoni + 0038267 243 669

Viber + 0038267 243 669

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267 243 669

Emri i pronarit

Ljiljana Drpljanin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën