RENT A CAR

Apartamente Djurovic

Ujërat e mira, Veliki Pijesak

Numri i pyetjeve: 923 Vizita: 21801

Numri i pyetjeve: 923 Vizita: 21801

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente me dy shtretër dhe tre apartamente me një dhomë gjumi për 4-5 persona, të ndarë në 2 apartamente Apartamente Djurovic dhe Apartmani DAR. Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me kuzhinë, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe parking privat. Ne jemi të vendosur 50 m nga plazhi vetë. Ndërtesa është e përshtatshme për relaksim dhe relaksim pasi ka një pishinë për fëmijët dhe të rriturit. Dyqani ndodhet më pak se 20 metra nga objekti dhe është i përshtatshëm për familjet me fëmijë. Viber +38268513512

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69493985

+38268038771

Emri i pronarit

D.D

Dërgo kërkesën