RENT A CAR

Apartamente Ponta

Ujërat e mira, Veliki Pijesak, Dobre vode

Numri i pyetjeve: 6688 Vizita: 194749

Numri i pyetjeve: 6688 Vizita: 194749

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente Ponta janë të vendosura në Bar, 10 km në rrugën kryesore Bar-Ulqin, në fshatin turistik të Dobre Vode. Distanca nga plazhi i bukur me rërë Veliki Pijesak është 100 metra.

Ndërtesa është kategorizuar me 3 yje.

Të gjitha njësitë e akomodimit janë të bollshme dhe të ajrit të kondicionuar. Ata kanë kanale televizive satelitore, mini-kuzhina dhe tarraca, shumica e të cilave kanë pamje në det. Banjat janë të pajisura me dush dhe tualete.

Interneti falas wireless ofrohet në të gjithë objektin.

Brenda ndërtesës ka një pishinë që mund të përdoret nga mysafirët falas së bashku me karriget në kuvertë!

Gjithashtu, për të gjithë mysafirët e apartamenteve, parkimi privat ofrohet falas!

Në kontrast me ndërtesën kryesore, ka edhe një ndërtesë të ndërtuar rishtazi me 3 apartamente te bollshme me pamje nga pishina dhe deti.

Brenda objektit ka një restorant.

Në plazh ka restorante të shumta, kafene, dyqane të ëmbëlsira dhe dyqane.

Gjatë ditës orteku është vizituar nga një anije turistike me të cilën mund të arrini plazhe më të largëta në bregdetin e Malit të Zi dhe të shihni bukurinë e bregdetit malazez.

Përveç rezervimit për mysafirët individual, objekti është i dedikuar edhe për grupet turistike që udhëtojnë me autobusë.

Numrat që mund të rezervoni janë si më poshtë:

+ 382 / 69-032-069

+ 382 / 69-527-607

mail:

apartmaniponta@gmail.com

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 032 069

+38269527607

Emri i pronarit

Usezic sandin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën