RENT A CAR

Apartamente Ponta 2

Ujërat e mira, Dobre Vode

Numri i pyetjeve: 1677 Vizita: 80781

Numri i pyetjeve: 1677 Vizita: 80781

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamentet Ponta 2 janë të vendosura në Dobra Voda, një vendpushim veror midis Barit dhe Ulqinit në një lokacion të shkëlqyeshëm pranë autostradës me një pamje të bukur nga deti.Plazhi Veliki Pijesak është rreth 500 m larg.Objekti ofron 7 njësi akomodimi, një pishinë të madhe noti me loungers dielli dhe cadra, Barbecue dhe parkimi.Apartamentet kanë një brendshme të këndshme dhe të dekoruar bukur duke siguruar kënaqësi dhe rehati për përdoruesit e saj. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë qasje në internet. Ata kanë TV satelitor, aneks kuzhine të pajisur, banjë me dushe dhe tualetin.Do tarracë e banesës ka një pamje të detit dhe pishinës.Një pishinë dhe parkimi janë në dispozicion falas për të gjithë mysafirët e apartamenteve.Apartamentet Ponta 2 janë një zgjedhje ideale për pushime të grupeve më të vogla nga 20-25 persona që mund të marrin me qira të gjithë objektin për veten e tyre.Numri i rezervimit: + 382 / 69-907-000

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269907000

Emri i pronarit

Melita Usezic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën