RENT A CAR

Apartamente Radulovic

Ujërat e mira, 24 Marin Ploča, Dobra Voda, Montenegro

Numri i pyetjeve: 146 Vizita: 5430

Numri i pyetjeve: 146 Vizita: 5430

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vetëm 150 metra larg plazhit, apartamente Radulović ofrojnë një pamje të bukur dhe relaksuese të detit. Gëzoni pikëpamjen tuaj duke pirë kafe në tarracë dhe duke bërë një plan pushimi. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar, e cila lejon për të qëndruar të këndshme në dhoma çdo pjesë të ditës. Dhoma të mobiluara në mënyrë moderne me shtretër të rehatshëm, një mini kuzhinë, një frigorifer, një banjo ... Parkim falas është në dispozicion për vizitorët që vijnë me makinë. Ne kemi siguruar lidhje të shpejtë në internet me tifozët e rrjeteve sociale dhe internet, në mënyrë që miqtë e tyre të raportojnë në bregdetin e Malit të Zi. Vetëm 100 metra nga akomodimi, ekziston një treg ku do të gjeni gjithçka, nga ushqimi dhe pije freskuese, tek kremrat mbrojtëse dhe kërkesat e tjera të plazhit. Ekziston edhe një restorant ku mund të shijoni një vakt të shijshëm me çmime të volitshme.Uji i mirë karakterizohet nga klima e favorshme dhe uji i pastër. Duke trajtuar klimën e malit dhe detit, vendi me të drejtë konsiderohet një vendpushim shëndetësor për bronkit dhe astmë. Ujërat e mira janë pranë Bar (8 km), qytetet fqinje janë Uçinj, Utjeha dhe Sutomore. Në ujërat e mira, plazhi "Big Sand" gjendet në fund të gjirit me të njëjtin emër.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267500397

+381629747366

+38268657008

Emri i pronarit

Peko Radulovic

Web site: https://apartmani-radulovic.com/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën