RENT A CAR

Apartamente prof. Nikolic

Ujërat e mira, 83, Dobra Voda, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1136 Vizita: 39249

Numri i pyetjeve: 1136 Vizita: 39249

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente prof. Nikoliç është 200 metra larg nga deti. Në një ambient të këndshëm ata ofrojnë mundësinë e një pushimi të këndshëm dhe të notit në ujin e pastër të detit të hapur, gjumë të mirë me aromën e bimësisë mesdhetare dhe trëndafilën, si dhe sunetat e paharrueshme romantike. Çdo apartament ka një dhomë të gjallë, dhomë gjumi më vete, kuzhinë me dhomë ngrënie, banjo dhe tarracë 12 - 15m2. Të gjitha apartamentet janë me ajër të kondicionuar, kanë TV kabllor, DVD, internet WiFi dhe sigurohet parkim falas në oborr. Për mysafirët të cilët nuk përdorin transportin e tyre, ne ofrojmë transport nga aeroporti, stacioni hekurudhor ose stacioni i autobusëve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 64 2940046

+38163370315

Emri i pronarit

Slobodan Nikolić


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën