RENT A CAR

Garni-Hotel Lana

Ujërat e mira, Veliki Pijesak 87

Numri i pyetjeve: 438 Vizita: 14843

Numri i pyetjeve: 438 Vizita: 14843

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Lana janë objekt i sapo hapur nga plazhi Big Pjesak 3 minuta e vendosjes së lehtë.

Nga supermarketi 2 m, nga furra 80 m.

Akomodimi përbëhet nga 9 studiot oapartmana, brenda tyre dyfishtë, trefishtë, katër-krevat zgjedhje.

Apartamente janë të pajisura në mënyrë moderne, çdo apartament ka një kuzhinë, banjo me pajisje banjo dhe parking me mbikëqyrje video

Brenda objektit ka një restorant piceri me një gamë të gjerë enët, kuzhinë mesdhetare dhe kontinentale.

KUSHTET E PERDORIMIT

Në periudhën prej 01.05.2018 deri 30.06.30.2018 para sezonit çmimi i qëndrimit për person është 14 €

Në periudhën prej 30.06-20.08 për person - ditë 32 €

Fëmijët deri në 3 vjeç qëndrojnë të lirë

Fëmijët nga 3-7 vjet 70% të çmimit

Fëmijët nga 7-12 - // - 50% të çmimit

Mbi 12 vjet çmimi i plotë

Ka edhe një gjysmë bordi për 9 € shuplakë mëngjes, darkë e zgjedhjes, sigurisht, është ofruar edhe nga alakart.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 180m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268062139

0038761530813

0038762255186

Emri i pronarit

Apartmani Lana

Web site: www garnihotellana


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën