RENT A CAR

Vila M

Ujërat e mira, Dobre Vode

Numri i pyetjeve: 2617 Vizita: 138582

Numri i pyetjeve: 2617 Vizita: 138582

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Villa M ndodhet në qendër të Dobri Vode, 5 minuta më këmbë nga plazhi. Vila ka 9 apartamente. Apartament luksoz (dhomen e ndjenjes, dy dhoma gjumi, 2 banjo, tarracë e madhe me pamje nga deti).

Ka apartamente dyshe, treshe dhe pesë-krevate. Secili apartament ka një kuzhinë, dy tarraca, disa me pamje nga deti, TV LED, kabllo dhe internet wireless, intercom, ajër të kondicionuar dhe të sigurt.

Vizitorët e vilës mund të përdorin Barbecue në dispozicion dhe palestrën, dhe për kënaqësi ne ju kemi siguruar një sauna dhe një banjë turke. Ne kemi një pishinë të hapur me loungers dielli dhe një dush.

Parkimi sigurohet për ju nën sistemin e mbikëqyrjes me video dhe alarmit 24 orë në ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 666 977

+33662196060

Emri i pronarit

Villa M

Web site: www.villam.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën