RENT A CAR

Villa M

Ujërat e mira, Dobre Vode

Numri i pyetjeve: 1882 Vizita: 129150

Numri i pyetjeve: 1882 Vizita: 129150

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Ndërtuar rishtas Villa M është e vendosur në qendër të Dobrich Uji, 500 metra nga plazhi. Vila ka apartamente luksoze (dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tre banjo).

Ajo ka apartamente dyfishtë dhe trefishtë. Çdo apartament ka një kuzhinë të madhe, dy tarraca me pamje nga deti, TV LED, kabllo dhe internet pa tel, intercom, ajer te kondicionuar, të sigurt dhe vorbull.

Guests e vilës mund të përdorni palestër me ajër të kondicionuar dhe për kënaqësinë tuaj ne kemi siguruar me një sauna dhe një banjë turke. Ne kemi një pishinë të hapur me një thellësi prej 1.5 metrash me shtretër dielli dhe një dush.

Pushim pasdite ju mund të kaloni në bar kafene.

Parkim i siguruar nën mbikëqyrje video dhe sistem alarmi 24h.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 666 977

+33662196060

Emri i pronarit

Villa M

Web site: www.villam.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën