RENT A CAR

Apartament Belma

Ulqini, Heliport, Boška Strugara, Ulcinj 85360, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 46 Vizita: 4042

Numri i pyetjeve: 46 Vizita: 4042

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartament Belma është një apartament modern studio, i përbërë nga një dhomë gjërë e jetesës, një kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo dhe një tarracë që ofron një pamje të bukur të qytetit. Është i përshtatshëm për 4 persona.Vendndodhja: Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit në Bulevardin Majke Tereze, në ndërtesën ku gjendet restoranti Palma. Në afërsi të saj ka një treg, dyqane të ndryshme, një qendër shëndetësore dhe një bankë. Me pak minuta me makinë mund të arrini Meshkuj Beach dhe Qytetin e Vjetër, dhe të njëjtën gjë që ju nevojitet në Plazhin e Madh, i cili është një nga plazhet më të bukura me rërë në botë.Përmbajtja: Në 30 sheshet e saj, apartament ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim shumë të rehatshëm në Ulqin. Të gjitha dhomat në apartament janë të mobiluara në mënyrë moderne dhe shumë funksionale.E para në rresht është një dhomë gjallë me ngjyrë të ndezur me një krevat divan, një tavolinë dhe dy kolltuqe të cilat janë gjithashtu të disassembled kështu që është një mjedis i qetë në të cilën ju mund të gëzojnë. Salla e jetesës përmban një televizor në kabinet dhe një gardërobë amerikane ku mund të vendosni gjërat tuaja. Në këndin e dhomës së ndenjes gjendet një derë nga tarraca ku ndodhet mobilia (një tavolinë me një krevat divan dhe dy kolltuqe), ku mund të shijoni duke pirë kafe në mëngjes ose duke pirë një verë duke parë muzgun e perëndimit.Kuzhina është e pajisur me të gjitha veglat e nevojshme dhe pajisjet standarde si frigorifer, sobë, lavaman, pjatalarëse.E fundit në një rresht është një banjo te bollshme me një vaskë të madhe dhe makinë të plotë.Nëse keni nevojë për një apartament jashtëzakonisht funksional në qendër të Ulqinit me një pamje të mahnitshme të qytetit, atëherë ky apartament është zgjedhja e duhur për ju. Me një çmim të volitshëm, sigurohuni që të merrni më shumë se vlera të jashtëzakonshme për ju!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 1500m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267649526

+38268876515

Emri i pronarit

Amer Hadzajlic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën