RENT A CAR

Apartament Maja

Ulqini, Boza Matanovica, br. 56, Liman

Numri i pyetjeve: 154 Vizita: 19602

Numri i pyetjeve: 154 Vizita: 19602

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Unë marr me qira një apartament të vendosur në Liman, larg nga plazhi 4 minuta më këmbë, dhe 5 minuta nga Qytetin e Vjetër. Apartamenti përbëhet nga 3 dhoma gjumi (7 shtretër), një kuzhinë me një dhomë ngrënie, një banjo dhe një tarracë. Është një apartament i mobiluar plotësisht nga shtëpia dhe lëshohet ekskluzivisht në tërësinë e tij. Është projektuar për një qëndrim prej max 7 vetash. Çmimi për netë në qershor dhe shtator është 50 euro, ndërsa çmimi në korrik dhe gusht është 70 euro për një natë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 750m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 550m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067389013

Emri i pronarit

Jugoslav Kasalica

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën