RENT A CAR

Apartamente AGA

Ulqini, Meterizi Vida Matanovic BB

Numri i pyetjeve: 525 Vizita: 27184

Numri i pyetjeve: 525 Vizita: 27184

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne jemi të vendosur pranë qytetit të vjetër. Plazhet e gurit të Limanit janë afër 10 minuta dhe Plaza Mala në 15 minuta. Ajri i freskët, një vend i mrekullueshëm për t'u çlodhur, larg zhurmës dhe turmës, dhe nga çdo ballkon mund të shijoni pamjen e bukur të detit. Ejani dhe shikoni për veten tuaj në apartamentet tona të reja të bukura dhe të pastra. Ne të gjithë kemi shtatë apt. Në katin e parë 3 dhe në pjesën e dytë 4 apt. Në katin e parë ka një dyshe me një shtrat, një tre-bedded, dhe një familje të madhe në pronësi të prirur me dy dhoma, një fjetur dhe tjetri me një divan të madh palosshme. Në katin e dytë është e njëjta shtëpi familjare me një tarracë të madhe, një tre-krevat dhe dy dopio. Në çdo apartament ka një tualet me kabinë, kuzhinë, TV, internet, ajer te kondicionuar dhe ballkone me pamje nga deti. MIRESEVINI.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269735976

Emri i pronarit

Mirsat Ismailaga

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën