RENT A CAR

Apartamente EKI

Ulqini, Pinjes b.b.

Numri i pyetjeve: 1217 Vizita: 68583

Numri i pyetjeve: 1217 Vizita: 68583

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente janë të vendosura pranë pyllit të pishës, mbi plazhin e Mashkullit në Ulqin. Vendndodhja e tyre unike, e rrethuar nga natyra e bukur, ju ofron mundësinë të relaksoheni në një ambient shumë të këndshëm në mënyrën e duhur.

Apartamente janë në një sipërfaqe prej përafërsisht 40m2, të destinuara për katër persona dhe kanë një dhomë gjumi me krevat dopio, një dhomë që jetojnë me një divan qoshe, një dhomë ngrënie me një tavolinë ngrënie, një banjo me dush, një kuzhinë me frigorifer, ajer te kondicionuar, në det dhe një vend të veçantë parkimi. Çmimi i apartamenteve në korrik dhe gusht është 40 euro për natë. Qershor dhe Shtator janë 30 euro për natën.

Kur vendosëm mbi ndërtesën, ne i dhamë përparësi rehati, kështu që çdo apartament ka tarracën e vet të veçantë dhe një kënd të këndshëm për një pushim, me mundësinë e përdorimit të një Barbecue në kopsht.

20 minuta më këmbë nga apartamenti, ka një plazh qyteti, i njohur më mirë si plazh Mala, si dhe një numër të vogël plazhe shkëmbore në këmbët e pyllit të pishës, pranë hotelit "Albatros". Pranë banesës ka dy mini tregje dhe një restorant.

Sipas kërkesës, ne organizojmë mysafirët tanë mëngjes, disa ekskursione të ndryshme gjatë qëndrimit në shtëpinë tonë dhe ne gjithashtu organizojmë transferime nga aeroporti i Tivatit dhe Podgoricës me çmimin prej 60 euro në një drejtim. Transferimi mund të organizohet gjithashtu nga Tirana dhe Dubrovniku.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 550m

Në plazh: 550m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 55 33 24

+382 63 200 520

Emri i pronarit

Sutki Malohodzic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën