RENT A CAR

Apartamente Etna

Ulqini, velika plaza -donji stoj

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 49298

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 49298

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Pishinë


Përshkrim

Vendosur 1 km nga plazhi me rërë të gjatë, apartamentet në studio Etna janë të stilit modern të pajisur me ajër të kondicionuar, TV, WiFi, kuzhinë, banjo dhe ballkon mobiljesh me pamje nga deti, apartamentet etna gjithashtu sigurojnë një pishinë të hapur not dhe parkim privat. Apartamentet Etna ofrojnë 9 apartamente në studio, një apartament me dhomë të gjallë dhe dhomë gjumi, një apartament me dhomë dyshe me dy dhoma gjumi dhe dhomë të gjallë dhe dy banjo me tarracë të madhe. Gjithsej: katër apartamente në studio me krevat dopio, katër apartamente në studio me krevat dopio + një, një apartament në studio me krevat dopio +2, dhe një apartament dhomë dyshe me 2 + 3 shtretër, dhe një apartament dhomë dyshe me dhomë gjumi dhe dhomë të gjallë. Secili apartament ka banjën dhe aneks kuzhine të vet. Një dyqan ushqimesh është 200 metra larg, restoranti 20m, qendra e qytetit të Ulqinit është 6 km larg, qyteti i vjetër 7 km, lumi ada bojana është 7 km, stacioni i autobusëve ulqinaku është 6 km larg, Aeroporti Ndërkombëtar i Podgoricës është 70 km larg, stacioni i trenit Bar është 30 km larg.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 650m

Në dyqan: 350m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269288225

Emri i pronarit

Diar Hadzibeti

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën