RENT A CAR

Apartamente Kalimera

Ulqini, Apartments M, Rr. Nënë Tereza, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 3862

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 3862

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Kalimera janë të reja, të bëra në vitin 2018. Apartamente janë të vendosura në Velika Plaza në Ulqin. Ata janë 1 km larg detit. Qendra e qytetit është 2 km larg. Apartamente janë të pajisura plotësisht dhe janë shumë të rehatshme tryezë e cila mund të shihet në foto. Mirëpritur.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269333368

Emri i pronarit

Mehdi Karamanaga

Dërgo kërkesën