RENT A CAR

Apartamente Novaj

Ulqini, Kosovska, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 86 Vizita: 4486

Numri i pyetjeve: 86 Vizita: 4486

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Novaj Apartamente janë të vendosura në një pjesë të qetë të qytetit "Pinjes", mbi qendrën e qytetit dhe 800 metra nga një plazh i vogël, ku mund të shijoni plazhet gjatë ditës dhe gjatë natës një natë të mrekullueshme. Në parajsën tokësore, në plazhet e gjata ranore, lini shenjën tuaj në rërën e vogël të kokrrës. Azure blu, kallamishte, shtëpi prej druri dhe vetëm disa nga barkat e restorantit të stilit robinzon ... Relax në diell dhe heshtje që valët e valës shpërthen

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 982737

+4917632251649

Emri i pronarit

Apartments Novaj

Dërgo kërkesën