RENT A CAR

Apartamente OLEANDAR

Ulqini, 61 Rr. Ymer Prizreni, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 139 Vizita: 8351

Numri i pyetjeve: 139 Vizita: 8351

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse keni vendosur të kaloni pushimet tuaja në qytetin pirat të lashtë, atëherë kori është për ju vilë 'OLEANDAR', e vendosur në qendër të Ulqinit. Lokacioni dhe ambjenti në të cilin ndodhet ndërtesa do t'ju japë një ndjenjë të këndshme mesdhetare të rrethuar me gjelbërim, në të cilën e vendosur dhe pemë oleandra mbi 100 vjet të vjetra. Objekti është me ajër të kondicionuar, çdo dhomë ka një aneks kuzhine dhe wifi. Parkimi ofrohet në afërsi të objektit. Lokacioni është i shkëlqyer për ekskursione të natës sepse ndërtesa është e vendosur në pjesën e vjetër të karrocave. Distanca në një plazh të vogël është 600m.There vini re se mikpritja dhe ndjenja e këndshme e qëndrimit në këtë ndërtesë do t'ju japë momente të paharrueshme.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 59m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)
Dërgo kërkesën