RENT A CAR

Apartamente Selita Ulqin - qëndrim më të ulët

Ulqini, sremska ulica donji stoj ulcinj

Numri i pyetjeve: 496 Vizita: 47054

Numri i pyetjeve: 496 Vizita: 47054

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në plazh të madh - në fund të ndaluar në afërsi të plazhit copacabane.apartmani janë të vendosura në një pjesë të qetë të plazhit të madh jo shumë larg ada bojane.kuca është një ndërtesë e re, ka tre pajisje studio dhe dy dhoma me banjo me frigorifer dhe ajër të kondicionuar. Ka një kuzhinë të përbashkët të pajisur plotësisht për të gjithë Llojet e pjatave Për ngrënie ka tavolina në çdo tarracë, ose mund të përdoren tavolina të mëdha në oborr, objekte të tjera si tregje, kafene dhe restorante janë gjithashtu në dispozicion. surfing, jo shumë larg shkollës së rrëshqitjes, e cila, përveç erës, gjithashtu ofron pajisje me qira, lehtësim për qëndrime më shumë se 7 ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 800m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269620276

069924764

Emri i pronarit

naser selita


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 40%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën