RENT A CAR

BUZUKU HOUSE

Ulqini, Velika plaza-donji stoj b.b.

Numri i pyetjeve: 868 Vizita: 68313

Numri i pyetjeve: 868 Vizita: 68313

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ulqini është një vendbanim i qytetit prej më shumë se 2.5 mijëvjeçarësh. Ajo është e vendosur në anën më lindore të Detit Adriatik, në hyrje të Porta Otrant. Për shkak të atraktivitetit të zonës dhe gjithçka që Perëndia na ka dhënë, ne jemi mirënjohës ndaj paraardhësve që ata e zgjodhën këtë zonë për të qëndruar në vendin tonë. Plazhet më të gjata me rërë, numri më i madh i orëve me diell në vit, dhe klima më e përshtatshme, e bëjnë këtë qytet vendpushimet më të dëshirueshme. Është një sfidë e vërtetë për turistët nga e gjithë bota që të kalojnë pushimet e tyre në të dhe të kthehen në të drejtë. Në kilometrin e tretë të Plazhit të Madh në drejtim të Ada Bojana, vendbanimi më natyral nudist në Mesdhe, është shtëpia jonë dhe shtëpia juaj "BUZUKU HOUSE". Ajo është e vendosur në vendbanimin më të bukur plot gjelbërim ekzotik të rrethuar nga pisha dhe oligarkë të të gjitha ngjyrave dhe charms. Në rreshtin e parë të rrugës që çon në plazh "MCM BEACH" shpalli rregullisht plazhin më të mirë në Ulqin dhe më gjerë, përndryshe pronarët e flamurit blu, çmimi më prestigjioz i jepet vendeve të larjes. Në ofertën e saj, ju mund të përdorni shumë shërbime, përfshirë shërbimet ushqimore dhe pijeve gjatë gjithë ditës. Shtëpia është vetëm 0.5 km nga plazhi. Shtëpia ka 20 njësi akomodimi, nga të cilat 5 apartamente dhe 15 studio. Kapaciteti total i strehimit të shtëpisë është 60 shtretër. Të gjitha apartamentet dhe studiot janë me ajër të kondicionuar, dhe kanë tarraca e tyre pajisur me mobilje të rehatshëm. Çdo njësi akomodimi ka një banjo, një mini kuzhinë me pjatalarëse dhe një mini bar, TV me lidhje satelitore, qasje në internet pa tel, si dhe parkim të siguruar për të gjitha automjetet. Për një qëndrim të këndshëm dhe momente të paharrueshme që ju presin, shufrat tona gjithmonë të arritshme dhe miqësore janë në shërbimin tuaj dhe përpiquni të plotësoni të gjitha dëshirat dhe nevojat tuaja. S'dobrom kanë ardhur tek ne!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 550m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 025 161

Emri i pronarit

Valon Buzuku

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën