RENT A CAR

Leli Apartamente

Ulqini, R-17, Doni Štoj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 35 Vizita: 5344

Numri i pyetjeve: 35 Vizita: 5344

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia ndodhet pranë rrugës kryesore, 800 metra nga plazhi dhe 6 km nga qendra e Ulqinit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267635517

Emri i pronarit

Linda

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën