RENT A CAR

PONTINO Apartamente

Ulqini, Velika plaza b.b.

Numri i pyetjeve: 1817 Vizita: 80164

Numri i pyetjeve: 1817 Vizita: 80164

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Pontio janë të vendosura vetëm në brigjet e Port Milena, 20 metra nga Grand Beach Ulqinit. Ata kanë 6 apartamente në studio që kanë një pamje unike të një pallati prej 12 km të gjatë ranor. Apartamente janë të një lloji familjar, të cilat janë hostesa që vijnë në grupe. Në një mjedis më shumë se pesëdhjetë metra nga objekti mund të gjeni ushqim të shpejtë dhe një treg të vogël për pazaret kryesore, aty pranë janë edhe restorante, tregje të ndryshme ... Apartamente Pontino janë të largëta: - Qendra e Qytetit 3 km - Autobuska stanica 2 Km - Aeroportet gravitacionale Tivat -85 km, Podgorica 65 km, Dubrovnik 152 km.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 3000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 228381

Emri i pronarit

Samir Mollabeqiri

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën