RENT A CAR

Shtëpia e Alexit në Ada Bojana

Ulqini, Unnamed Road, 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 52 Vizita: 5695

Numri i pyetjeve: 52 Vizita: 5695

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në shtëpinë tonë ju do të përjetoni mëngjes të freskët, natyrë të pastër dhe sunsets magjike. E gjithë kjo do të jetë e mjaftueshme për të gjetur paqen tuaj dhe të pushoni shpirtin tuaj. Hapësira - Shtëpia jonë lumore ofron një pamje të paharrueshme të bukurisë natyrore. Me një lumë përpara, pyll të dendur në sfond dhe një plazh me rërë vetëm 500 metra larg, ju mund të keni një pushim që ju kurrë nuk do të harrojmë.

Pavarësisht nga fakti nëse jeni një person që e doni një pushim aktiv ose mund të jeni një hedonist për ushqim dhe verë, ose mund të shijoni pamje nga tarracë deri në lumë, me siguri do të gjeni diçka që ju pëlqen këtu. Kjo është për shkak se ne kemi qift surfing, hipur kuaj, biking, udhëtime varkë, vreshta, restorantet e peshkut, dhjetra plazhe ...

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 6000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 2000m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267218281

Emri i pronarit

Aleksandar Mijovic

Dërgo kërkesën