RENT A CAR

Shtëpia ideale

Ulqini, Kosovska, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 136 Vizita: 5711

Numri i pyetjeve: 136 Vizita: 5711

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne ju ofrojmë apartamente të reja në një vend të jashtëzakonshëm në Ulqin. Apartamente janë të pajisura me të gjitha pajisjet e nevojshme, kanë kuzhina, banjo dhe ballkone me pamje të bukur të detit. Pranë banesës gjendet një plazh i famshëm i grave, dhe ka edhe një setaliste nëpër pyllin me pisha. Erë e squfurit godet tarracat. Familja Djurisic ka të bëjë me çështjen e strehimit për shumë vite dhe do të jetë i lumtur t'ju ofrojë të gjithë informacionin e nevojshëm lidhur me qëndrimin tuaj.

i mirëpritur

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38263284238

Emri i pronarit

Milos Djurisic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën