RENT A CAR

Apartamente Petrovic

Virpazar, P16, Вирпазар, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2 Vizita: 5712

Numri i pyetjeve: 2 Vizita: 5712

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Shtëpia ndodhet 1 km nga qendra e Virpazar. Ne ofrojmë dhoma dyshe me banjo dhe tarracë. Akomodimet përfshijnë një kuzhinë verore që është gjithashtu në dispozicion të mysafirëve. Qiradhënësi flet anglisht dhe gjermanisht. Para shtëpisë ka parkim falas. Për të gjithë dashamirët dhe pamjet e natyrës, Virpazar ofron ekskursione, vizita në manastire si dhe udhëtime me kajak dhe varka të cilat janë një përvojë shumë e bukur.

Plazhi është 15 km larg nga Virpazar.

i mirëpritur

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 15000m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268736442

+38267258640

Emri i pronarit

Petar Petrovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën