RENT A CAR

Apartament Viva

ashe, Sjeverova Voda NN, Zelenika, Herceg Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 232 Vizita: 9643

Numri i pyetjeve: 232 Vizita: 9643

Shtoni në të preferuarat

Air conditioning


Përshkrim

Apartament Viva është menduar për katër persona dhe është e vendosur në një pjesë të qetë të Zelenika ku ju do të keni paqen dhe kohën për të pushuar. Plazhi më i afërt është vetëm 250 metra nga banesat. Ju do të keni mundësi të vizitoni qytetin e kulturës sepse apartamenti ndodhet 3 km nga qendra e Herceg Novi. Ne do t'i përgjigjemi çdo pyetje! Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269346354

Emri i pronarit

Ljubiša Stamenković

Web site: http://www.sportsapartmentsviva.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën