RENT A CAR

Apartament Samarxhiq

e bardhë, E65, Bijela, Montenegro

Numri i pyetjeve: 37 Vizita: 4033

Numri i pyetjeve: 37 Vizita: 4033

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Samardzic ndodhet në një shtrat të vogël të qetë në Bijela në Gjirin e Kotorrit, 80 metra larg plazhit. Apartamenti eshte i ri dhe ka nje kapacitet akomodimi prej 1 dopio dhe 2 krevate te vetme. Objekti është me ajër të kondicionuar dhe të pajisur me internet optik, sistem satelitor, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe vend parkimi falas.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 80m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269901495

+381656665723

+38269132401

Emri i pronarit

Minja Samardžić

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën