RENT A CAR

Apartament pranë detit

e bardhë, E65, Bijela, Montenegro

Numri i pyetjeve: 266 Vizita: 9054

Numri i pyetjeve: 266 Vizita: 9054

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një apartament dhomë gjumi është marrë me qira linjë të parë në plazh Bijela, Herceg Novi.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje banese te vogel banimi, ne vend te plazhit. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën. Parkim falas siguruar.

Përfshin një banjo private me një makinë larëse dhe një kuzhinë me furrë.

Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio, në shtratin e divanit të jetesës, kështu që objekti mund të strehojë 4 persona. Sipas kërkesës, është e mundur të shtohet edhe mbajtja ndihmëse.

Pamje e bukur e detit nga ballkoni.

Çmimet në korrik dhe gusht: 60 euro

Çmimet në qershor dhe shtator: EUR 45

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 2m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Dërgo kërkesën