RENT A CAR

Apartamente Iliç

e bardhë, ulica Sloge br. 8

Numri i pyetjeve: 722 Vizita: 21514

Numri i pyetjeve: 722 Vizita: 21514

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Iliç janë të vendosura në një vend të vogël të qetë Bijela në Gjirin e Kotorrit, 50 metra larg plazhit. Ne ofrojmë apartamente të reja, të rehatshme, me ajër të kondicionuar me tarraca, internet falas, TV dhe sistem satelitor, kuzhinë komode dhe parkim falas para ndërtesës. Ne ofrojmë: * 3 apartamente Familjare (2 + 2 persona); * 6 apartamente Studio (2 + 1 persona).

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269085769

Emri i pronarit

Ilic Vasiljka

Dërgo kërkesën