RENT A CAR

Apartamente JANDA

e bardhë, Dubravica 253

Numri i pyetjeve: 244 Vizita: 16086

Numri i pyetjeve: 244 Vizita: 16086

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

VEPRIMI: Nga 25 gusht deri në fund të shtatorit 4 apartament prej 25 euro në ditë !!!

Katër apartamente banimi po ndërtohen në Bijela. Apartamente janë të pajisura plotësisht, kanë një kuzhinë me një pjatë, internet, TV dhe ajër të kondicionuar, tarracë me pamje nga deti, parking i siguruar. Afër dyqaneve, buke, dyqane kasap, piceri, restorante dhe tregje të gjelbra. Me familjet miqësore ato ofrojnë gjithçka që është e nevojshme për një pushim familjar të këndshëm dhe të sigurt.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268701243

Emri i pronarit

Vladimir Janda

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën