RENT A CAR

Apartamente Jana

e bardhë, Dubravica bb

Numri i pyetjeve: 72 Vizita: 6243

Numri i pyetjeve: 72 Vizita: 6243

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Banesat janë me dy dhoma gjumi dhe një dhomë që jetojnë me kuzhinë. Sipërfaqja e banesës është 65 m2. Apartamente mund të strehojë deri në 6 persona. Ata janë 400 metra larg detit. Apartamente janë të pajisura me internet, TV kabllor, kuzhinë me pjatë të plotë, si dhe një banjo me tharëse flokësh dhe të gjitha makinat. Ka tre shtretër në një dhomë gjumi dhe një krevat dopio.

Në tarracë në oborr mysafirët kanë një tavolinë dhe ombrellë, si dhe mundësinë e përdorimit të një Barbecue.

Çmimi është 50 Euro në ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 250m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 858 609

Emri i pronarit

Ranko

Dërgo kërkesën