RENT A CAR

Apartamente Kaliniç

e bardhë, Bijela Br. 4

Numri i pyetjeve: 1467 Vizita: 42677

Numri i pyetjeve: 1467 Vizita: 42677

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente tona janë të vendosura në kufirin e Bijela dhe Baosica përgjatë Hotel Villa Azzurro. Me udhëtime të shumta anije mund të eksploroni pamjet dhe plazhet e ndryshme. Në bregdetin ka kafene, restorante dhe taverna me specialitete vendore dhe të huaja. Nga bregu i detit, plazhi dhe plazhi i përshtatshëm për një fëmijë (një zhavorr i vogël) ndahen nga ne. Gëzoni stina të gjata përgjatë bregdetit. Ne ju ofrojme 4 apartamente studio per dy persona, dy apartamente 4 + 1 dhe nje apartament per max. 7 persona. Çdo apartament studio dhe apartament ka: mini kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV (me program satelitor), banjo me ujë të qëndrueshëm. Të katër apartamente studio kanë një tarracë me pamje të drejtpërdrejtë ose të pjesshme të detit. Të tre apartamentet e tjera kanë tarraca e tyre. JEMI ZGJIDHJE në qershor dhe shtator. Ne presim me padurim mbërritjen tuaj.
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 499 078

Emri i pronarit

Milorad Kalinic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën