RENT A CAR

Apartamente Perovic

e bardhë, Bijela 262

Numri i pyetjeve: 104 Vizita: 7135

Numri i pyetjeve: 104 Vizita: 7135

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në katin e parë të shtëpisë lëshohet një apartament me dy dhoma gjumi, sallon, dhomë ngrënie, kuzhinë e pajisur dhe banjo. Tarracë është gjatësia e tërë e shtëpisë përballë detit. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar. Ka internet dhe TV kabllor. Ka një hyrje të veçantë. Çmimi për muajin qershor dhe shtator është 45 euro në ditë, dhe për muajin korrik dhe gusht 50 euro në ditë.

Në katin e parë ka tre apartamente. Secili apartament ka banjo të vet, kuzhinë të pajisur, ajer te kondicionuar, internet dhe TV kabllor.

Apartament 1, për 3 persona (1 krevat dopio dhe 1 krevat), çmimi për muajin qershor dhe 20 euro, për muajin korrik dhe gusht 30 euro

Apartament 2, për 3 persona (1 krevat dopio dhe 1 krevat), çmimi për muajin qershor dhe shtator 20 euro, për korrik dhe gusht 30 euro

Apartament 3, për 4 persona (1 krevat dopio dhe 2 të vetme) çmimi për muajin qershor dhe shtator 30 euro, korrik dhe gusht 40 euro

Në katin përdhesë të shtëpisë në dispozicion të mysafirëve janë kuzhinë verore dhe veseraj. Në frontin e shtëpisë ka një garazh - 20 sheshe, 6 hapësira parkimi, zonë e gjelbër dhe Barbecue kopsht. Shtëpia është e rrethuar nga një gardh dhe një portë në telekomandë.

Largësia nga deti - 150m. Nga aeroporti Tivat 10km, dhe nga aeroporti nga Dubrovniku 30km. Në afërsi të shtëpisë ka farmaci, bankë, postë, supermarket, qendër shëndetësore dhe shesh lojërash për fëmijë.

* Çmimi nuk përfshin taksën e qëndrimit të paguar për person në ditë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 500m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268539391

0038267805212

Emri i pronarit

Milica Jelic

Dërgo kërkesën