RENT A CAR

Apartamente Vukic

e bardhë, Obala

Numri i pyetjeve: 927 Vizita: 22757

Numri i pyetjeve: 927 Vizita: 22757

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të reja Vukic janë të vendosura në breg të detit përgjatë bregdetit dhe ofrojnë mundësi të mëdha për pushim. Janë ofruar dy apartamente. Te dyja apartamentet kane te njejtin rregullim dhome dhe perbejne: nje dhome me te madhe me krevat dopio dhe mini kuzhine, nje dhome te vogel me krevat dopio, banjo dhe ballkon me mobilje te shtruar dhe pamje nga deti. Apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe TV. Parkimi dhe interneti janë siguruar. E gjithë kjo e bën apartamentin ideal për strehimin e 4 personave. Apartamente janë të vendosura në pjesën më të bukur të Bijela, 10 metra nga deti. Pranë ka disa restorante, dyqane dhe 3 hotele të reja.

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 230 526

Emri i pronarit

Dusan Vukic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën