RENT A CAR

Dhomat Zlokoviq

e bardhë, Bijela b.b.

Numri i pyetjeve: 981 Vizita: 34785

Numri i pyetjeve: 981 Vizita: 34785

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Dhoma me pamje nga deti, me dhe pa ballkon, secila me banjë të veçantë dhe përdorimin e kuzhinës së pajisur plotësisht. Internet wireless, oborr i përshtatshëm për familjet me fëmijë, të drejtë në bregdet. ÇMIMET E VEÇANTA PËR JAVË, QERSHOR DHE SHTATOR. Azalea është 50 m larg.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 5m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 563 020

+38269388150

0038231671694

Emri i pronarit

Ranka Zloković


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën