RENT A CAR

Villa Sloga

e bardhë, Ulica Sloge , Bijela , Herceg Novi

Numri i pyetjeve: 1140 Vizita: 46261

Numri i pyetjeve: 1140 Vizita: 46261

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente studio, të pajisura moderne (ajer te kondicionuar, LCD TV, kuzhinë moderne) .Apartamente janë të vendosura në një rrugë të qetë vetëm 60 metra nga deti. Ne ofrojmë: apartament të dyfishtë, tre të trefishtë dhe një katër-krevat. Gjendja e të gjitha apartamenteve është në të njëjtin nivel. Parkimi ofrohet për të gjithë mysafirët, brenda objektit. Ju mund të gjeni më shumë imazhe në faqe: guesthouse-sloga-me.book.direct

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67268909

Emri i pronarit

Milos Krivokapic

Dërgo kërkesën