RENT A CAR

Apartament "Jelena"

ngushëllim, E851, Utjeha-Bušat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 5219

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 5219

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Mirësevini në banesën "Jelena" me pamje më të bukur të detit në Riviera Bar!

Apartamenti ndodhet ne Utjeha, ne Krahin e Ftohte, prane hotelit "Vidikovac". Është 12 km nga Bar dhe 12 km nga Ulqini. Apartamenti ndodhet 300 metra larg nga deti, ku do të gjeni restorante të bukura dhe plazhe intime në breg. Plazhi i famshëm "Utjeha" është 1 km larg. Supermarketi është 300 metra larg, një treg i vogël 150, ndërsa frutat dhe perimet e freskëta vendore mund të blihen në qëndrojnë në afërsi të banesës. Për shkak të karakteristikave të favorshme klimatike (përplasja e erërave të shumëfishta dhe rrymave detare) kjo pjesë e Rivieres së Bardhë quhet edhe "Roza e Erërave" me ujë të pastër kristal dhe ajrit më të lartë të cilësisë dhe gjithashtu konsiderohet si një banjë ajri.

Nëse jeni duke kërkuar një kënd me blu e pafund të qiellit dhe detit, ju jeni në vendin e duhur !!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267322982

Emri i pronarit

Danko Simović

Dërgo kërkesën