RENT A CAR

Apartamente Casa Mila

ngushëllim, Unnamed Road, 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 4115 Vizita: 137360

Numri i pyetjeve: 4115 Vizita: 137360

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Casa Mila janë të vendosura në gjirin Kruce, midis Bar dhe Ulqinit. Natyra e ruajtur, e pasur me shumë ullishte, rrëke dhe livadhe, garanton një pushim të këndshëm në këtë pjesë të bregdetit malazez.

Apartamente janë të vendosura 10 m nga plazhi me guralecë Kruce, ku mund të gjeni vende të rezervuara për mysafirët tanë.

Apartamente janë të pajisura plotësisht me një telefon të ri celular, me një banjo të veçantë, një minibar, një TV, ajer te kondicionuar dhe një tarracë me pamje nga deti. Hapësira parkimi ofrohet gjithashtu.

Gjithashtu, ne ofrojmë shtëpi të reja prej druri, të cilat janë nga ndërtesa kryesore 70 m. Shtëpitë kanë 2 dhoma gjumi, banjo, mini kuzhinë, tarracë, ajer te kondicionuar, wi fi, kopsht para. Çmimi minimal për shtëpitë prej druri është 50 e natë. (max 4 persona).

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 9000m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67226071

+382 69830410

Emri i pronarit

Mahir Mila


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën