RENT A CAR

Apartamente Esperanza-Vladilena

ngushëllim, Utjeha

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 17680

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 17680

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Esperanza kanë 4 apartamente, të rregulluar në 2 kate (Binjakët, Engjëjt, Peshqit, Luani), kuzhinë të madhe dhe tarracë të madhe. Në çdo dhomë ka një krevat dopio, ajer te kondicionuar, TV satelitor, internet, pamje nga deti. Secili apartament ka për qëllim qëndrimin e 2 ose 3 personave Kuzhina për të gjitha dhomat është e pajisur me të gjitha nevojat: sobë me gaz, dy frigoriferë, pjatalarëse, djeg, enë kuzhine dhe enë kuzhine. Në një tarracë të madhe ju mund të kaloni kohë, një pamje të bukur të detit dhe një bulevard të freskët. Në çatinë e Esperanza ka një tarracë dielli me loungers dielli dhe një dush dhe një pamje të bukur të detit. Në plazh 40 metra. Ekziston edhe një garazh për dy makina. dhe parkim falas.

Apartamente janë shumë të mira për një pushim në një ose dy familje me fëmijë deri në 10 persona.

Apartamente Vladilena përbëhet nga 4 apartamente, të rregulluar në 4 kate, emrat e tyre: Safari, Marina, Family, Garden.

Të gjitha apartamentet kanë një seri të plotë të enëve të kuzhinës, duke përfshirë furrë elektrike, makinë larëse, frigorifer, mikrovalë, kazan elektrike, set të enëve të kuzhinës, dush me ujë të ngrohtë dhe të ftohtë, TV satelitor, DVD.

Apartament Safari në katin më të lartë me një hyrje të veçantë. Nëse është e mundur për një familje prej dy apo tre personash. Nëpërmjet dritareve të mëdha panoramike dhe tarraca ka një pamje të bukur të detit dhe maleve. Në dhomë ka një krevat të madh të dyfishtë dhe një fueton.

Apartament Marina përbëhet nga dy dhoma me hyrje të veçantë. Nëse është e mundur, për familjet me 3 ose 4 persona. Në një dhomë ka dy shtretër të veçantë. Në dhomën e dytë ka një dhomë që jetojnë me një krevat divan dhe një kuzhinë të ndërtuar. Tarracë të madhe me pamje të bukur të detit dhe maleve.

Family Apartment përbëhet nga dy dhoma. Nëse është e mundur për një familje prej tre apo katër personash. Një dhomë për prindërit me një krevat të madh të dyfishtë, dhomë tjetër - një fëmijë me dy krevate të vetme. Dhomen e ndenjes me TV satelitor dhe DVD. Apartamenti ka nje banjo. Apartamenti ka një tarracë të madhe me një pamje të bukur të detit dhe maleve.

Apartament Kopsht me tarracë dhe pamje nga deti. Nëse është e mundur, për dy njerëz. Apartamenti ka një krevat dopio të madh.

Në plazh 100 metra. Ka parkim falas.

Gjiri i bukur, përballë ishullit të Ulcinit me ujëra të pastër bruz dhe plazhe të pastra, ka një pushim të qetë familjar pa zhurmë dhe turma. Me këtë, fshati ka infrastrukturën e nevojshme të pajisur mirë: plazhe, bare plazhi, 5 restorante, piceri, dyqan, terren sportiv, qasje të mirë në makina. Në afërsi të banesës ka shumë gjelbërim.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 40m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 40m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267497936

+7 (929) 6311064

Emri i pronarit

Vladimir


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën