RENT A CAR

Apartamente Majero

ngushëllim, Paljuskovo

Booking ocijena - 9.4 / 10
Numri i pyetjeve: 798 Vizita: 42842
Booking ocijena - 9.4 / 10

Numri i pyetjeve: 798 Vizita: 42842

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente luksoze studio 100 metra nga bregu i detit.

Kuzhine e pajisur, banjo, tarracë çdo apartament me pamje nga deti.Çdo apartament është me ajër të kondicionuar me parking të siguruar dhe internet.Apartamente të përmbajë një hapësirë të përbashkët në natyrë me mundësinë e përdorimit të një Barbecue, si dhe një kafene të vogël vetëm për mysafirët tanë.Restorantet janë aty pranë, si dhe një bar plazma.Paqja dhe qetësia është ajo që na bën të veçantë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269468046

+38269473588

Emri i pronarit

Esma Lukolic

Web site: https://majeroapartments.business.site/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën