RENT A CAR

Apartamente Piano

ngushëllim, Utjeha, Petovica zabio

Numri i pyetjeve: 467 Vizita: 15872

Numri i pyetjeve: 467 Vizita: 15872

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në bregun e detit, në një pjesë të qetë të vendbanimit Busat - Utjeha, 12 persona nga Bar janë Apartamente PIANO, e ndërtuar në vitin 2015. Apartamente PIANO përbëhen nga 4 njësi akomodimi me 15 shtretër. 2 studio me 2 + 1 dhe 2 + 2 shtretër dhe 2 apartamente me 2 + 2 shtretër. Të gjitha njësitë kanë banjo të ndara, mini kuzhina dhe tarraca të veçanta. Ato janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, LCD TV 105 cm dhe internet Wi-Fi. Parking privat në vendin (rezerva nuk është e nevojshme) falas.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269034547

Emri i pronarit

Ćazim Petović

Web site: www.apartmanipiano.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën