RENT A CAR

Apartamente URKE

ngushëllim, Vuka Karadzica, Utjeha-Bušat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 30 Vizita: 3631

Numri i pyetjeve: 30 Vizita: 3631

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente URKE janë të vendosura 750m nga plazhi. Ato janë të vendosura në gjysmë të rrugës ndërmjet Barit dhe Ulqinit, në vendin turistik Utjeha. Banesat kanë hapësirë për parkim.

Çdo apartament ka banjo të vet, kuzhinë me enë kuzhine dhe një tarracë. Ka Wi Fi. Ekziston edhe një makinë e përbashkët për ju. Apartamente janë të rehatshme dhe të dizajnuara për 2-3 persona dhe më shumë.

Çmimi i banesës varion nga 15 eur për 2 persona dhe për 5 eur për çdo person më shumë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 550m

Në plazh: 750m

Në dyqan: 550m

Në restorant: 550m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268856164

Emri i pronarit

Silvana Vlahovic

Dërgo kërkesën