RENT A CAR

Apartmani Jovetić nga 15/06 deri 15/09 me gjysmë bordi të përfshirë në çmim

ngushëllim, E851, Czarnogóra

Numri i pyetjeve: 23 Vizita: 3045

Numri i pyetjeve: 23 Vizita: 3045

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Po kërkoni një pamje të qetë, të bukur dhe plazhe dhe shumë natyrë? Mirësevini në Hotelin Apartmani Jovetić, që ndodhet në jug të Malit të Zi në Utjeha. Ngushëllimi njihet për qetësinë dhe qetësinë, plazhet e bukura dhe natyrën e bukur. Ngushëllimi është i njohur edhe për ujërat shumë të pastra të detit ku përveç notit, mund të shkoni edhe në peshkim dhe zhytje. Mimi përfshin gjysmën e bordit (mëngjes dhe darkë) nga 15/06 deri 15/09. Hoteli është i ndërtuar në një kodër që rezulton në pamje të bukur të Detit Adriatik dhe Gjirit të Paljuskovo. Ngushëllimi është rreth 15 km nga qyteti i Barit dhe 12 km nga Ulqini. Vendndodhja është ideale si një pikë fillestare për ekskursione dhe qasje në plazhin me rërë "Great Beach". Hoteli ka 13 studiot e rehatshme 2 + 2, secila me pamje nga deti. Hoteli ka një pishinë të hapur me madhësi 7 x 5 metra dhe në një thellësi prej 1,10 metra. Ka shumë hapësirë përpara hotelit. Hoteli ka një tarracë pishinë me shtretër dielli dhe cadra dhe shesh lojërash për fëmijë mini ofron pamje të bujshme të detit. E gjithë zona përreth hotelit është e rrethuar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 900m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+48606271372

+38269497751

Emri i pronarit

Rafael Montenegro

Web site: https://czarnogora-apartamenty.pl/apartmani-jovetic/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën