RENT A CAR

Kasteli Mediteraneo

ngushëllim, Petovica Zabio Busat

Numri i pyetjeve: 1051 Vizita: 80236

Numri i pyetjeve: 1051 Vizita: 80236

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Castell Mediterraneo është një shtëpi e vetmuar në bregdetin e Malit të Zi. Shtëpia është një ndërtesë unike, gur, në stilin e Mesdheut. Është e distancuar nga qyteti dhe plazhet e mbipopulluara dhe është një vend ideal për dashnorët e vërtetë të natyrës dhe për ata që duan një pushim nga një jetë e zënë e qytetit. Shtëpia është e rrethuar nga bimë mesdhetare. Në ballë të shtëpisë ka një breg të detit me ujë të thellë dhe kristal, i cili është ideal për freskimin e verës (nuk është i arritshëm për fëmijët më të vegjël). Plazhi më i afërt është 10 minuta në këmbë. Dy apartamente janë në dispozicion: apartament në papafingo (80 metra katrorë) dhe apartament i madh (200 metra katror). Nga Bar ne jemi 18 km larg, dhe nga Ulqini 9 km. Shtëpia është e lidhur me rrugën kryesore me një makadam (330 m) Ne jemi të dashuruar me kafshë dhe kemi qen dhe macet. Ne bashkepunim me agjencine turistike lokale ne organizojme udhetime ne Malin e Zi (turneu i Minierave te Malit te Zi, Liqeni i Skadar, Rafting ne lumin Tara, Lundrimi ne Gjirin e Kotorrit, Manastiri i Ostrogut ...). Çmimet varen nga periudha e vitit, kohëzgjatja e qëndrimit dhe numri i mysafirëve. Ju lutemi dërgoni një pyetje dhe ne do të jemi të lumtur t'i përgjigjemi çdo detaji.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 600m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69034416

+38267204248

Emri i pronarit

Aida Krcunovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën