RENT A CAR

Minna Apartments

ngushëllim, Ulica Maršal, Utjeha-Bušat, Czarnogóra

Numri i pyetjeve: 8 Vizita: 3215

Numri i pyetjeve: 8 Vizita: 3215

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Po kërkoni një vend ku të mund të pushoni në paqe dhe të qetë larg rrugës së rrethuar nga natyra në plazhe të bukura apo pranë pishinës në mbrëmje dhe apartamente moderne të papërshkueshëm nga zëri?Si e tillë, ju ftojmë në Minna Apartments Utjeha .Villa Minna Apartamente me banesë / shtëpi të gjerë të izoluar nga tingujt wielopokojowymi, pishinë (dimensionet e pishinës 10.45 x 6.45 m, thellësia 1.10 m deri në 1.50 m me hyrje të butë, sipërfaqen e ujit 74m2) dhe tarracat me pishina të mëdha (ditë perfekte për banja e diellit) dhe tjetra në çati (e përsosur për Barbecues në mbrëmje). Minna Apartamente ndodhet në jug të Malit të Zi në Utjeha .Vilat u ndërtuan në një kodër, duke rezultuar në pamje të bukur të Detit Adriatik dhe panoramës së Utjeha që mund të adhurohet nga ballkonet e apartamenteve.Villa Minna Apartamente 1 ka 14 apartamente të mëdha, të rehatshme dhe moderne wielopokojowych që variojnë në madhësi nga 52m2 në 75m2 që mund të strehohen në gjendje vërtet të mirë nga 4-8 persona. Secili apartament ka mobilje me cilësi të lartë, një ballkon privat dhe shumica e tyre kanë pamje të bukur të detit (disa apartamente kanë një ballkon të dytë me pamje malore). Secili apartament është i pajisur me sallë hyrje, kuzhinë të madhe, banjo (disa me makinë larëse), dhomë të gjallë, dhomë gjumi (disa me dy dhoma gjumi dhe tualet shtesë për dhomë gjumi), ajer te kondicionuar, Wi-Fi dhe TV satelitor LCD (FTA).

Villa Minna Apartamente 2 ka një larmi apartamentesh. Studio 2 + 1 me pamje nga deti pa ballkon, studio 2 + 1 me pamje nga deti dhe ballkon, studio 2 + 1 + 1 me pamje nga deti dhe ballkon, apartament me dhomë gjumi dhe dhomë të gjallë me pamje nga deti dhe një ballkon për gjashtë persona, dhe një apartament luksoz me dy dhoma gjumi dhe një dhomë të gjallë zë tërë katin e katërt me një pamje panoramike të Adriatikut të cilin mund ta admironi një tarracë të madhe e cila është ekskluzive vetëm për këtë apartament. Për secilin mysafir rezervohet në një garazh të mbyllur. Vila ka (së bashku me Minna1) një pishinë të madhe noti (me madhësi 10,45 x 6,45 m, thellësi nga 1.30 m deri në 1.70 m me një hyrje të butë, sipërfaqe uji 74m2) dhe një tarracë të madhe ditore (ideale për rrezet e diellit) ).

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 650m

Në plazh: 650m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 550m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+48606271372

+38269497751

Emri i pronarit

Rafael Montenegro

Web site: https://czarnogora-apartamenty.pl/minna-apartments/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën