RENT A CAR

Open Sea Luxury Apartments

ngushëllim, Unnamed Road, Kruča, Czarnogóra

Numri i pyetjeve: 33 Vizita: 3238

Numri i pyetjeve: 33 Vizita: 3238

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Po kërkoni një apartament modern apo studio të madhe në rreshtin e parë drejt plazhit (vetëm 30 metra larg nga plazhi)? A doni të pushoni në paqe dhe të qetë larg nga rruga e rrethuar nga natyra e bukur nuk është një dhomë e madhe me plazhe jo të mbipopulluar dhe apartamente moderne të papërshkueshëm nga zëri në mbrëmje?Si e tillë, ju ftojmë në Open Sea Luxury Apartments në Utjeha, kjo ofertë është vetëm për ju.

Hoteli Open Sea Luxury Apartaments ndodhet në Utjehi, i cili është i njohur për qetësinë dhe qetësinë, plazhet e bukura dhe natyrën e bukur. Ngushëllimi është i njohur edhe për ujin e tij shumë të pastër në det ku përveç notit, mund të shkoni edhe në peshkim dhe zhytje. Vendndodhja e saktë është një pjesë e qetë e të ashtuquajturës Ngushëllim. Gjiri i Ftohtë. Ky vend është i siguruar nga distanca nga numri i madh i njerëzve, rrugëve dhe tingujve të tjerë. Kompleksi është vetëm 30 metra larg nga deti. Pranë kompleksit ka disa plazhe të vogla me guralecë me hyrje të butë në ujin ideal për fëmijët. Këtu janë plazhet e betonit dhe ato shkëmbore që u japin miqve zgjedhjen se në cilën plazh duan të notojnë dhe të pushojnë larg apartamentit jo më shumë se 70-100 metra larg.Open Sea Luxury Apartments janë dy vila. Vila 1 Shtëpi katër katëshe me dymbëdhjetë apartamente (8 me dy dhoma gjumi, njëra e mbyllur, tjetra hapësirë e hapur ka një krevat dopio të madh që shërben si dhomë gjumi dhe dhomen e ndjenjes e kombinuar me ngrënie dhe kuzhinë dhe 4 studiot) vilë, 2 vetëm një kat deri tani dhe dy apartamente me dy dhoma gjumi, njëra e mbyllur, tjetra hapësirë e hapur ka një krevat dopio të madh që shërben si dhomë gjumi dhe dhomë të gjallë e kombinuar me një dhomë ngrënie dhe kuzhinë. Kapaciteti i apartamentit është 5-6 persona dhe studiot deri në tre persona. Të gjitha apartamentet në vilën 1 kanë një pamje të detit. Secili apartament ka dy dhoma gjumi (një e mbyllur), mobilje me cilësi të lartë, ballkon privat (secila me një dhomë gjumi të madhe ka ballkonin e vet), anteroom, kuzhinë të madhe, ajer te kondicionuar në dhomën kryesore, tifoz i dhomës së gjumit, WIFI dhe TV LCD me programet satelitore (MTL). Apartamentet në studio shfaqin një holl, kuzhinë, banjo, ballkon me pamje, ajer te kondicionuar, Wi-Fi dhe TV satelitor LCD (FTA).

Hyrjet në të gjitha apartamentet janë të vendosura në ndërtesë nga shkallët e pasme, sepse ballkonet e të gjitha apartamenteve janë të drejtuara drejt detit. Secili ballkon është i pajisur me një tavolinë dhe karrige. Vizitorët janë pjekur në skarë.Hoteli ka një parkim të bollshëm, parkim të rrethuar dhe të ndriçuar. Parkimi ndodhet në Rrugën e Dytë. Hoteli është 150 metra larg.

Distancat: dyqan - 500 metra, Qyteti i Barit - 15km, Ulqini - 12km, Aeroporti Podgoricë - 51 km, Aeroporti Tivat - 70 km

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269497751

+48606271372

Emri i pronarit

Rafael Montenegro

Web site: https://czarnogora-apartamenty.pl/open-sea-luxury-apartments/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën