RENT A CAR

Villa Sunset Beach

ngushëllim, Utjeha

Numri i pyetjeve: 550 Vizita: 23105

Numri i pyetjeve: 550 Vizita: 23105

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Pishinë


Përshkrim

Një vilë luksoze në breg të detit dhe një plazh privat e bën ofertën e një vile të ndryshme. Vilë ka 6 njësi akomodimi. 2 suita Junior dhe 4 apartamente në studio. Fryma e Mesdheut është e pranishme në çdo kohë dhe shikon drejt horizontit të hapur, perëndon dielli. Nëse doni të keni intimitet dhe rehati në vendin e duhur. Mirë se vini me ne!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 442 475

Emri i pronarit

Kenan Djulamerovic

Dërgo kërkesën