RENT A CAR

Apartamente NAUTICA I

zhabinë, Zabljak

Numri i pyetjeve: 284 Vizita: 46258

Numri i pyetjeve: 284 Vizita: 46258

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament ekskluziv (80m2) dhe Zabljak (Durmitor). Ngrohje qendrore, përdorimi i garazheve dhe mirëmbajtja ditore. Lëkurë dhe mobilje prej druri, TV satelitor, internet wireless. Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi me krevate dopio dhe një mundësi për të përdorur një krevat shtesë (një krevat për fëmijë). Në hyrje ka një hapësirë për shtyrjen e pajisjeve tuaja të skive.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+4915121066886

+38269434293

+38267588086

Emri i pronarit

Apartmani NAUTICA GoldEx Group

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën