RENT A CAR

Apartamente NAUTICA II

zhabinë, Zabljak

Numri i pyetjeve: 246 Vizita: 46985

Numri i pyetjeve: 246 Vizita: 46985

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia jonë ndodhet në rrugën drejt liqenit "Crno Jezero", rreth 5 minuta më këmbë nga qendra e qytetit . Zona ekskluzive e banesës ~ 200m2 në Zabljak. Fireplace dhe ngrohje elektrike. Garage, mirëmbajtja e përditshme. Mobilje masive druri, TV satelitor, internet wireless. Apartamenti përbëhet nga tre dhoma gjumi me krevate dopjo dhe krevat shtesë. Dy banjo. Me dëshirat dhe nevojat e mysafirit, në bashkëpunim me Ski Club "Summit" ne organizojmë përmbajtje të ndryshme: udhëtim me motor nafte, shkollë ski, pajisje qira, shkollë ski naten, lang lauf ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+4915121066886

+38267588086

+38269434293

Emri i pronarit

Apartmani NAUTICA GoldEx Group

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën