RENT A CAR

Vila Masha

zhabinë, Kovacka dolina

Numri i pyetjeve: 148 Vizita: 44844

Numri i pyetjeve: 148 Vizita: 44844

Shtoni në të preferuarat

Parking

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Unë marr me qira një shtëpi në Zabljak, në fshatin Kovacka dolina. Shtëpia është në një vend të qetë, me një oborr të gjerë, kështu që është i përshtatshëm për familjet me fëmijë. Shtëpia ka një dhomë të gjallë, kuzhinë, dhomë ngrënie, korridor, depo, tarracë dhe tre dhoma gjumi, njëra prej të cilave është me banjo vet. Dy dhoma me krevat francez, ndërsa një dhomë me dy krevate të ndara. Guests kanë në dispozicion një kuzhinë të pajisur plotësisht, makinë larëse, krevat fëmijësh, TV satelitor dhe parking privat me dy vende parkimi. Çmimi sipas kërkesës në varësi të numrit të njerëzve që përdorin shtëpinë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069013004

067263404

Emri i pronarit

Dejan Uskokovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën